SPECIÁLNÍ POBYTY


Valentýnský pobyt

Pobyt na dvě noci obsahuje romantický balíček, navíc originální květinu od našeho partnerského květinářství Kytky od Kokšína a 0,5 l láhev výjimečné 40% pálenky Baron Hildprandt ze zralých malin. Cena valentýnského pobytu je 14.000,- CZK včetně DPH a v našem rezervačním systému je již nakofigurován včetně poplatku za lůžkoviny a energie. Cena neobsahuje přítomnost domácího mazlíčka.
KOUPIT VALENTÝNA NA GLAMPINGU


Vánoční pobyt

Vánoční pobyt je v našem glampingu vyhrazen na pevný termín 23. - 27. prosince. V tomto období je náš glamping vánočně odekorován včetně vánočního stromečku, pod kterým najdete 0,75 l láhev Bohemia Sekt demi sec nebo brut. Cena vánočního pobytu je 20.000,- CZK včetně DPH a v našem rezervačním systému je již nakofigurován včetně poplatku za lůžkoviny a energie. Cena neobsahuje přítomnost domácího mazlíčka.
KOUPIT VÁNOCE NA GLAMPINU


Silvestrovský pobyt

Silvestrovský pobyt je v našem glampingu vyhrazen na pevný termín 29. prosince - 2. ledna. V ceně je samozřejmě 0,75 l láhev Bohemia Sekt demi sec nebo brut. Vzhledem k blízkosti naší farmy Vás zdvořile prosíme o nepoužívání pyrotechniky. Cena silvestrovského pobytu je 20.000,- CZK včetně DPH a v našem rezervačním systému je již nakofigurován včetně poplatku za lůžkoviny a energie. Cena neobsahuje přítomnost domácího mazlíčka.
KOUPIT SILVESTRA NA GLAMPINGU


Pokud máte jiná přání, ozvěte se nám a my uděláme vše pro to, aby byl Váš pobyt u nás přesně podle Vašich představ!