GLAMPING


Vše jsme postavili tak, abyste byli v maximálním možném komfortu, zároveň však v soukromí, klidu a přírodě. Naším cílem je Vaše naprostá spokojenost, ať už chcete vypnout stres každodenního života a relaxovat, nebo si třeba vyjet na koni. Náš glamping tvoří moderní maringotka a wellness. Autem dojedete až k maringotce, kde je parkoviště pro dvě vozidla. Celý areál glampingu je v oploceném sadu. Pojďme si představit jednotlivé části glampingu.


Maringotka

Naše moderní maringotka s pohodlnou postelí, těmi nejlepšími matracemi, polštáři a přikrývkami, disponuje také kuchyňkou a koupelnou. V zimním období zahřejí krbová kamna, v horkém počasí přijde vhod klimatizace. V kuchyňce naleznete nádobí, příbory, vše pro přípravu kávy ve french pressu a také lednici, kde jsou k dispozici vždy naše domácí vejce a chleba, sezónně pak další produkty z naší biofarmy. V koupelně, kde je WC, umyvadlo a sprchový kout, pak najdete kosmetiku Rituals a fén Valera. Před maringotkou je obrovská terasa s posezením a vybaveným grilem, kde si zaručeně odpočinete. Na terasu pak navazuje prostor s venkovním ohništěm a další posezení, které se nachází pod jabloní, která poskytuje stín po celý den. Po celém objektu je k dispozici Wi-Fi připojení.


Wellness

Finská sauna s ohromujícím výhledem do krajiny, ochlazovací káď a koupací sud jsou zárukou dokonalé regenerace. Sauna disponuje elektrickými kamny a velkým oknem s výhledem na obec Nebílovy a hrad Radyni. Ochlazovací káď je hned při východu ze sauny (v extrémních mrazech ochlazovací káď z technických důvodů nenapouštíme). Voda v koupacím sudu s vířivkou a osvětlením se ohřívá pomocí kamen na dřevo. Nejkrásnější je potom pohled ze sudu do předenického údolí při západu slunce anebo noční koupání s hvězdami nad hlavou.