INFORMACE PRO HOSTY


Check-in

Check-in je u nás osobní, vždy Vám vysvětlíme jak a co funguje. Proto Vás budeme den před Vaším příjezdem kontaktovat, abychom se sešli na našem glampingu v určitý čas.


Kuchyně

Zde najdete tři hluboké, tři mělké a tři malé talíře, tři mísy, tři příbory, kuchyňské náčiní (jako je obracečka, otvírák na konzervy, vývrtku, atd.), koktejlový set, rendlík, pánev, střední hrnec, krájecí desku a další kuchyňské potřeby.

Grilování

Kompletní výbavu ke grilování najdete v první polici ve skříňce pod dřezem. Najdete zde mj. také čtyřsondový teploměr na maso, litinové těžítko na steaky, burgermaker, injektor, dvě grilovací rukavice i grilovací sadu v hliníkovém kufříku, který obsahuje obracečku, kleště, dvouzubou vidlici, mašlovací štětec, porcovací nůž, drátěnný kartáč, grilovací jehlice, držáky na kukuřici a steakové příbory. Kromě této výbavy naleznete v grilu startér na dřevěné uhlí a také grilovací pánev.

Oheň

Pod terasou je vždy připraveno dřevo a třísky, oheň rozděláte pomocí podpalovače, který se nachází v letní sezóně v nádobě na dřevěné uhlí v grilu, nebo v zimní sezóně u kamen v maringotce.

Vybavení ve skříni

Zde najdete plácačku na hmyz, přenosnou indukční varnou desku, svíčky, zápalky, ale v případě potřeby i vysavač a smetáček s lopatkou.

Úložné prostory

Zásuvky pod postelí, kde rovněž najdete deky a polstry k zahradnímu nábytku.

Jak zavřít a zamknout maringotku

Pro zavření dveří zvedněte kliku nahoru do první polohy (dojde k aretaci jednotlivých bezpečnostních bodů obvodového kování). Pokud chcete dveře zamknout, zvedněte kliku ještě dál do koncové polohy, nechte kliku spustit do vodorovné polohy, a poté je možné dveře zamknout klíčem.

Koupací sud

Pro zatopení v kamnech využívejte prosím jen připravené dřevo. Ohřev vody je zajištěn samotíží kamny. Během 90-120 minut se voda ohřeje. Není potřeba moc přikládat, voda se pak může i přehřát. Buďte proto opatrní. Ovládání na sudu se nachází vpravo při vstupu z terasy. Prvním tlačítkem spustíte nebo vypnete vířivku. Druhým tlačítkem ovládáte osvětlení (dlouhým stiskem tohoto tlačítka pak měníte mód barev: fixní barvu, kterou nastavíte tak, že budete osvětlení zapínat a vypínat dokud nedocílíte požadované barvy, anebo mód automatického měnění barev). Spodním ovládáním je otáčecí regulátor vzduchu ve vířivce.

Sauna

Sauna je vyhřívána elektrickými kamny. Ovládání těchto kamen naleznete vlevo od dveří, kde lze nastavit teplotu termostatu. Prosíme Vás, abyste po ukončení saunování kamna vypnuli.

Venkovní sezení

Venkovní sezení si můžete umístit podle Vašich potřeb. Jen Vás prosíme, abyste pokud možno chránili polstry před deštěm.


Možnosti dovážky jídel

Můžeme doporučit Pizza-Grill Chválenice, www.pizzachvalenice.cz, tel.: +420 704 527 177, nebo Bowling-Pizzerii Štěnovice, www.bowlingstenovice.cz, tel.: +420 605 219 136. Oba podniky nenabízí jen pizzu, ale i burgery, saláty, dezerty a další jídla.

Kontakt

Jsme Vám k dipozici nonstop, volejte kdykoliv +420 728 051 896 nebo +420 606 237 071.