O NÁS


Jsme malá rodinná farma, nacházíme se v Netunicích na jižním Plzeňsku, pod prusínským kostelem, ve výšce cca 400 metrů nad mořem. Hospodaříme asi na 35 ha. Z velké části obhospodařovanou půdu tvoří louky a zhruba 7 ha je orná půda. Na většině luk sušíme seno a zbytek tvoří pastviny. Na orné půdě pěstujeme pšenici, oves a ječmen. Většinu vypěstovaných plodin spotřebujeme pro naše zvířata a přebytek prodáme. Chováme koně, český strakatý skot na mléko, ovce plemene Suffolk, králíky a slepice. Dále se nám podařilo vystavět moštárnu a minimlékárnu na zpracování mléka od našich kraviček. Vše děláme s láskou a v naprostém souladu s přírodou, nepoužíváme žádnou chemii.

Na začátku roku 2022 jsme se rozhodli vybudovat v našem sadu glamping, kde by si lidé mohli odpočinout, užít si nádherný výhled do krajiny, kde se pasou naše zvířátka, a zažít něco trochu jiného. Přitom jsme na ničem nešetřili a při stavbě jsme kladli velký důraz na kvalitu a maximální komfort našich hostů. Glamping jsme otevřeli 1. srpna 2022, kdy také přijeli první hosté.

Prohlédněte si náš glamping s wellnessem nedaleko Plzně, jen pár minut od dálnice D5, přitom však uprostřed nádherné kopcovité přírody Plzeňské pahorkatiny.

Relaxujte bez kompromisů, relaxujte u nás. Račte dál...