DOPLŇKOVÉ SLUŽBY 


Romantický balíček

Obsahuje lístky růží na posteli, 0,75 l láhev Bohemia Sekt demi sec nebo brut v sektovém chladiči, Ferrero Collection a eventuálně vzkaz v naší obálce. Dohromady tvoří krásné intimní aranžmá pokoje. Cena balíčku je 1.200,- CZK a můžete jej zakoupit v našem rezervačním systému při objednávce.


Květina při příjezdu 

Rádi Vám také připravíme originální kytici od našeho partnera Kytky od Kokšína a to na přání podle příležitosti, ať už jen tak, k výročí, nebo třeba k žádosti o ruku. U tohoto artiklu Vám po objednání budeme volat, abychom upřesnili design a složení kytice. Cena standardní velké kytice je 2.500,- CZK a můžete ji zakoupit v našem rezervačním systému při objednávce.


Sekt

Protože se náš glamping nachází jen kousek od Starého Plzence, města sektu, můžete si při objednávce v rezervačním systému zakoupit vybrané láhve zdejší produkce. Pokud by Vám nabídka nevyhovovala, dejte nám vědět a individuálně Váš požadavek vyřešíme.


Individuální přání 

Není tu to co jste hledali? Chcete si vytvořit vlastní aranžmá glampingu ke speciální příležitosti? Máte jiné přání? Neváhejte nás telefonicky kontaktovat a pokud to bude jen trochu možné, vyjdeme Vám vstříc.